Мабуть всім дуже хочеться, щоб сьогодні діти відійшли від сучасних страшних мультиків і пізнали щось добре, цікаве, порядне, інтелігентне. Нам здається, що кращої казки, ніж «Буратіно», ще ніхто ніколи не написав. Вона розповідає про дерев'яного довгоносого хлопчика, якому належить розгадати таємницю золотого ключика і звільнити своїх друзів з лялькового театру злого Карабаса Барабаса.

Казка вчить добра, дружби, справедливості, у ній багато персонажів з надзвичайно яскравими образами.

Розповідь про дерев'яного бешкетника Буратіно, його пригоди та веселі історії люблять уже кілька поколінь дітлахів. Доброта й кмітливість, дружба й взаємодія допомагають Буратіно та його друзям подолати всі труднощі й досягти своєї мети — знайти ключик і відкрити театр.Навряд чи знайдеться людина, котра б не знала історію Буратіно. Його популярність стала світовою, тому що в цього дерев’яного хлопчика б’ється таке добре людське серце і це одразу торкає серця дітей всього світу.

В нашій виставі цю історію розкажуть актори мандрівного італійського театру, використовуючи найрізноманітніші ляльки, якими вони будуть працювати відкрито.

З радістю презентуємо Вам, наші маленькі глядачі, казку «Золотий ключик» у виконанні акторів Київського академічного театру ляльок.

Ми переконані, що вистава у виконанні справжніх майстрів своєї справи буде цікавою і пізнавальною як дітям, так і їх батькам.Ви