Знаменитий вокальний оркестр ManSound відзначить 20-тиріччя грандіозним туром.

20 концертів, 2 місяці, головна сцена країни, кращі майданчики обласних центрів України, запрошені «зоряні» гості: 12 жовтня з концерту в Харкові стартує грандіозний Ювілейний тур чудовою вокальної шістки ManSound, присвячений 20-ти річного ювілею унікальної групи!

ManSound - український вокальний бренд, який знаменитий своїм фірмовим а-крапельним звучанням на весь світ. «Вокальний оркестр» почав свій тріумфальний шлях в 1994 році завдяки талановитому аранжировщику і композитору Володимиру Міхновецьким. Його мрія - вивести український вокальний колектив на світову сцену - відбулася. Сьогодні ManSound - всесвітньо відомі живі класики! ManSound - це шість голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон В'ячеслав Рубель і бас Рубен Толмачов. Золотий фонд їх величезного репертуару - аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах, від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих «спірічуелс» - до джазових стандартів. Усі жанри підкорюються цим «універсальним солдатам» вокалу!
«ВЕЛИКИЙ» ювілейний концерт - це унікальна колекція вже «фірмових» і абсолютно нових композицій, які колектив готує на честь знаменної події. До грандіозного шоу приєднуватися «зоряні» колеги, які виконають свої хіти разом c групою ManSound в стилі а-капела. Ювілейний концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень та популярної музики, адже шестеро вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр!

Вокальний колектив виступив більш ніж на 70 фестивалях світу, кожен з десяти альбомів ManSound був номінований на всесвітній «а-крапельний Оскар» - Contemporary A Cappella Recording Awards (CARAS).
На рахунку колективу - неодноразова участь в Lionel Hampton Jazz Festival (США), Гран-прі на міжнародному конкурсі а-крапельних груп «Vokal.Total» - 2002 (Грац, Австрія), участь у кращих європейських фестивалях вокальної і джазової музики, в тому числі «Vokal Total» (Мюнхен, Німеччина) і «Voice Mania» (Відень, Австрія). У 2001 році ManSound були номіновані як «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards (Бренсон, США). У 2005 році ManSound був визнаний «ShowBiz Award» Кращою джазовою групою України. Сольні програми ManSound були з успіхом представлені в Голландії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві, Білорусії, Казахстані, Росії та США ...

Але всі ці нагороди - лише «бонус» до того неймовірного естетичного задоволення, яке доставляють на кожному концерті своїм слухачам ManSound. Слова не в силах передати той потік енергії, рівень майстерності та яскравість, неповторність подачі будь-якого твору їх величезного репертуару. Вони співають глибоко, чисто, щиро, якісно, ​​об'ємно ... Говорячи сучасним мультимедійним мовою, те, що роблять ManSound - висококласне «вокальне 3D»! А Гімн України у знаменитої інтерпретації ManSound і який публіка завжди слухає стоячи - окремий музичний досягнення.