У Тернополі відбувається один із найбільших в Україні конкурсів серед молодих гуртів

Другий концерт великої битви між українськими молодими гуртами «KozaMusicBattle» відбудеться 2 березня о 19.30 год. У конкурсі братимуть участь три гурти, з яких два тернопільські - це «OldPark» та «Калакута» та інді-фолк гурт із Одеси «Колір». Четвертий учасник із Дніпропетровська/Донецька «Vetka» на жаль, не зможуть приїхати.

  • «Колір» - це одеський інді-фолкгурт. Дві дівчини: одна руда, інша - кучерява, які пишуть і співають те, що відчувають. Натхнення у музиці приходить від країни, людей, дерев, повітря, відчуття свободи та всього, що навколо та за межами.
  • «OldPark» із Тернополя пропонує альтернативний рок. Назва гурту взята із тернопільського району «Старий парк», де живуть хлопці. Для хлопців важливо грати таку музику, яку будуть слухати. Стиль - середина між важким та легким роком із різними елементами. Натхнення для творчості черпають з простих речей.
  • «КАЛАКУТА» - це гурт, який творить у жанрі melodicPunk. Ініціаторамистворення гурту стали відгуки друзів. Надихає сатира, гумор і усі обставини солодкого життя, а також музи. Кожен намагається привнести в ту чи іншу композицію щось своє, так як власне він і відчуває.

Із цих трьох гуртів, за результати голосування журі, у півфінал пройде лише один. У квітні-травні відбудуться два півфінали та головний фінал «KozaMusicBattle».

Довідка: «KozaMusicBattle» - один із найбільших музичних конкурсів України, де можуть спробувати свої сили українські молоді гурти. Цього року на конкурс подали заявки 97 гуртів, з яких відібрані лише 32 гурти, які змагаються у чвертьфіналах кожного тижня у барі «Коза».

Слідкувати за новинами «KozaMusicBattle» ви можете на сайті www.koza.te.ua, або у соціальній мережі  vk.com/koza_music_battle

Вхід на усі концерти безкоштовний. Місце проведення - бар «Коза».