15 квітня - вечір з гуртами Donors, CITY OF ME та Phooey!

Donors [post-punk/punk rock, Тернопіль]
http://vk.com/donors_band

CITY OF ME [grungegaze/indie rock, Харків]
http://vk.com/cityofme 
http://www.facebook.com/cityofmeband

Phooey! [singer-songwriter/indie rock, Озерне]
http://vk.com/phooey
http://www.facebook.com/phooeynoise

Вхід - 40 гривень.

Donors - молодий тернопільський гурт з немолодих музикантів. Бажання наповнити українську сцену цікавою музикою переповнює бокали та змушує робити те, що ви почуєте.

Phooey! - музичний проект Нікіти Огурцова з Озерного, що близ Житомира. За 5 років існування музикант випустив близько двадцяти релізів (три з яких - повноформатні альбоми), та зіграв безліч концертів в Україні та Росії. Третій альбом ФУЇ, VIRGIN BLUES, зібрав багато позитивних відгуків і зараз виходить на касетах на лейблах в Санкт-Петербурзі й Техасі, а пісня з останнього ЕР грала в ефірі відомої американської радіостанції NPR. У рамках першого у своєму житті українського туру Нікіта зіграє пісні з нового, російськомовного альбому, над яким він зараз працює, а також деякі старі пісні (але вже з новим звучанням).

CITY OF ME мають у своєму запасі два міні-альбоми та наразі записують дебютну платівку, більшість пісень з якої гурт і планує випробувати у весняному турі. Після успішного минулорічного туру та участі у кількох незалежних фестивалях гурт продовжує розвивати живе звучання, виступати та працювати над новим матеріалом. Дві з чотирьох пісень останнього на цей момент релізу увійшли до збірок української музики, декілька видань включили Fall EP до списків кращих альбомів минулого року.