Краса і талант, запальні пісні і неповторний український народний мелос, вражаючі танцювальні постановки і розкішні костюми - раз побувавши на концерті Ірини Федишин, ви назавжди станете її відданими шанувальниками!

Чарівна співачка зі Львова  Ірина Федишин майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу, на концертах разом зі своїм найкращим шоу-балетом влаштовує незабутнє шоу, та все ж головною у її творчості залишається неймовірна душевність і щирість.

У кожній пісні, яку виконує Ірина Федишин, є душа і невимовна ніжність, якої так не вистачає людям у сучасному шаленому світі. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах - завжди повні зали.

Повернувшись з успішних гастролей в Іспанії, Ірина Федишин розпочала великий тур Україною, у рамках якого завітає і до свого майже рідного Тернополя.Нагадаємо що чоловік Ірини родом з Тернополя тому співачка приїздить майже додому.Цей концерт буде особливим.

У полоні сильного і ніжного голосу красуні-співачки Ірини Федишин Тернополяни  та гості міста опиняться 27  травня о 19.00 у ПК Березіль. Протягом двох годин для вас звучатимуть всі найкращі пісні: «Серця стук», «Лише у нас на Україні», «Долоньки», «Калина», «Гітара», «Прошу в неба», «Родина», «Розпалю вогонь», «Твоя», «Твій ангел», «Серце» та багато-багато інших, адже репертуар Ірини Федишин - дійсно величезний, як за обсягом, так і за розмаїттям.

Ірина Федишин співає з трьох років і є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, перемог у престижних конкурсах і фестивалях та п’ять успішних альбомів: «Твій Ангел», «Україна колядує», «Хресна дорога для молоді», «Пароль» та «Україна колядує - Нове», що розійшлися чималими тиражами.

У 2015 році саме запальна пісня Ірини Федишин «Серця стук» за результатами смс-голосування і оцінювання директорами найкращих радіостанцій України здобула перемогу конкурсу «Український формат».

Українці скучили за щирістю, за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає!

- Зараз чимало молодих виконавців пропонують щось свіже і нове. Більшість з них прагнуть бути модними й форматними в музиці, тому багато запозичують із закордонної музики. Але іноді забувають про головне: незважаючи на всі тренди, у пісні повинна бути душа. Тільки тоді пісня буде мати успіх серед слухачів. Ментальність наших людей особлива, в пісні повинен бути зміст і відчуватися щирість артиста, щоб вона їм полюбилася. Лише потім можна додавати до треку тренди, — переконана Ірина Федишин. - Я намагаюся своєю творчістю зробити світ добрішим, чеснішим і більш радісним. Кожна пісня для мене особлива, рідна і дорога. Мабуть, це дар від Бога. Несподівано наступає момент, коли хочеться виплеснути зсередини свої почуття і поділитися ними з іншими. Я сідаю за піаніно і пальці самі починають бігати по клавішах, передаючи мій настрій і емоції. Кожна пісня - це частинка моєї душі, частина особистого переживання, частина мене самої.

Разом зі своєю прекрасною командою Ірина Федишин ретельно продумує кожен свій виступ, щоб подарувати прихильникам найкращі враження і чудовий настрій. Тому кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, лазерним і світловим шоу і перш за все - чудовим виконанням унікальних душевних пісень.

Концерт Ірини Федишин - це свято душі, феєрія краси і молодості!

Приходьте і не пошкодуєте!