30 березня о 18.30  концерт камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії.Солісти :Кирило Бондар (скрипка, м. Київ)Валентина Буграк (альт, м. Київ)Диригент – Андрій ГолодригаВ програмі:В.А.Моцарт “Симфонія  кончертанте”, Карл Нільсен “Мала сюїта ля- мінор ,Курт Аттерберг  Сюїта “Світ”Довідка:

Кирило Бондар – скрипка Закінчив Вінницьке музичне училище ім.М.Леонтовича (клас засл.арт. України Гусевої Г. Н.) та НМАУ ім.П. І. Чайковського (клас доц.Сиваченко.Н.М). Лауреат всеукраїнського та міжнародного конкурсу. У якості соліста виступав з Камерним оркестром “Арката”, Національним академічним симфонічним оркестом України, Національним президентським оркестром, Полтавським симфонічним оркестром, Національним ансамблем солістів “Київська Камерата”, “NewEraOrchestra“. Співпрацює з ансамблем барокової музики “LaChesta” та “TrioSamofalov,” оркестром “Віртуози Києва”та “NBchambergroup“.  З 2011-2015р – концертмейстер Національного президентського оркестру. На данний час соліст Національного ансамблю солістів “Київська Камерата.

Валентина Буграк  –  альт. Закінчила Національну музичну Академію України та аспірантуру у викладача Кулакова С.В. Є лауреатом національних та міжнародних конкурсів. Під час навчання була учасником Міжнародного молодіжного оркестру ім. Г. Малера, у складі якого їздила на гастролі країнами Європи. Відвідувала майстеркласи провідних сучасних викладачів та виконавців з різних країн. У 2013 році була представником від України на міжнародній альтовій конференції у м. Краків (Польща). На даний момент є солісткою  Національного ансамблю солістів України “Київська камерата”. Постійно виступає як солістка на фестивалях та концертах на сцені Національної філармонії України та інших залах Києва та України.

 Квитки в касі філармоніїТелефони для довідок : 25-07-48, 52-61-09.