Аддіс Абеба (акустичне реггі, Білорусь)

Дмитро Іванов з акустичною програмою!

Дмитро Іванов (фронтмен Аддіс Абеба) завітає в Коза бар з акустичною програмою кращих хітів Аддіс Абеба.

Аддіс Абеба - реггі колектив з Білорусі, з більш ніж 15 річною історією (заснований в 2002 році), що займає одне з головних місць на реггі - сцені всього пострадянського простору.
Не дивлячись на те що основний акцент музиканти роблять на музику з берегів Ямайки (Реггі, Даб, Ска) творчість колективу дуже різноманітно починаючи від легкої боса нови, джазу і фанку закінчуючи хіп хопом, панк роком і рагга кором, завдяки чому група має досить широкий коло слухачів з різним музичним смаком і перевагою.

https://vk.com/addis_abeba_reggae_band
https://www.facebook.com/addis.ababa02
http://www.addis-abeba.ad.by

Спеціальний гість:
Місцеві фахівці, гуру реггі та дабу - Shmir Sound.

Shmir Sound – міжнародна команда діджеїв та даб-активістів, що базується у Тернополі та Торонті. Ці даб-проповідники протягом восьми років грають і пропагують реґі в Західній Україні. Резиденти Коза Бару, куратори реґі-сцен на фестивалях Файне Місто і Республіка. Виступали на вечірках та фестивалях по Україні, Польщі та Канаді.
Спів-засновники першої української серії даб/реґі подкастів dUAb station.

https://vk.com/shmir
http://www.facebook.com/shmirsound
https://www.mixcloud.com/shmirsoundsystem/

6 травня // 21:00
Коза бар // бульвар Шевченка, 23
попередній продаж квитків : 80 грн
на вході : 100 грн