Христина Соловій восени продовжить турне на підтримку альбому «Жива вода» концертами в 10 українських містах. Партнером туру є ТМ «Raffaello». Христина стане обличчям осінньої рекламної кампанії бренду, а пісня «Тримай» стала саундтреком рекламного відео.

 Христина: «Концепція бренду «Raffaello» є співзвучною з моєю естетикою. Я рада цій співпраці. Знаю, вони готують багато сюрпризів на концертах для моїх шанувальників. А я зі своєю командою виконаю оновлену програму з особливим світловим шоу та відеорядом».


Христина Соловій в рекламі Raffaello (backstage відео):
https://youtu.be/PjaLs6tBG_8

17 жовтня - Тернопіль, ПК Березіль

 

Продаж квитків на kasa.in.ua

 Христина Соловій – українська співачка, музикант, композитор, виконавиця авторських та народних, переважно лемківських пісень. У своїй творчості поєднує жанри фолк-рок, бароко-поп та дрім-поп. Шляхетна зовнішність, романтичний стиль та прагнення популяризувати лемківську пісню створили образ Христини в медіа як «принцеси лемків». Візитівку співачки - пісню «Тримай» - іменують «одою усіх закоханих», кліп на неї переглянули понад 11 млн разів в Youtube.

Христина Соловій - Тримай (кліп):
https://youtu.be/JGQLSObiTEQ

 Христина: «Перша частина туру з заповненими залами довела мені, що мрії здійснюються. Ще під час запису альбому Святослав Вакарчук, почувши «Тримай», сказав, щоб я писала пісні. Це додало мені віри в себе. І зараз мене особливо зворушує на концертах, коли люди співають мої пісні. Тепер я знаю, що це справа мого життя. У цьому турі познайомлю свого слухача з новими піснями, які складуть основу майбутнього авторського альбому, над яким я вже працюю більше року.»

Христина Соловій - Хто, як не ти? (наживо у Львівській опері):

https://youtu.be/HNIJeL-Su0g


Христина Соловій - Синя пісня (наживо у Львівській опері):
https://youtu.be/VwtO-J6eX8A

Тур "Жива вода» почався у 2016 році, його географія вже охопила 7 фестивалів, 13 міст та близько 25 тисяч слухачів. Більшу частину програми концертів складатиме альбом "Жива вода", продюсером якого став Святослав Вакарчук. Основою платівки стали лемківські пісні, записати їх у такому звучанні було мрією Христини. Лірика родом з Карпатських гір та саунд з долини річки Міссісіпі, - так співачка пояснює концепцію альбому. Лонгплей вже прослухали понад 2 мільйони разів лише на Soundcloud. Завдяки успіху альбому Христина є лауреатом премії від "Радіо Аристократи" та "Джем ФМ". Зараз продакшн артиста готує перевидання альбому на CD та реліз на вінілі.

Христина Соловій «Жива Вода» (слухати альбом):
https://soundcloud.com/khrystyna-soloviy/sets/zhyva-voda


Христина «Я вражена успіхом альбому «Жива вода». Звісно, дуже цього хотіла, але не вірила, що це може статись. Мене дуже тішить, що люди люблять і хочуть чути народну пісню. Тому, окрім народних пісень з альбому «Жива вода», для туру я готую кілька сюрпризів для своїх шанувальників - рідкісні народні пісні з різних куточків України, у які я закохана.»