Затримали чоловіка, який 9 років ґвалтував рідну доньку

Дитина слідчому розповіла, що батько почав її ґвалтувати у шестирічному віці.

На Херсонщині правоохоронці затримали 40-річного чоловіка. П'ятнадцятирічна дівчинка половину свого життя терпіла наругу від рідного батька. Міліціонери з'ясували, що ґвалтівник ніде не працював, жив на пенсії дітей, які їм виплачувались після смерті матер, - повідомляє ТСН. Оскільки старші діти рідко приходили в гості, чоловіку ніщо не заважало глумитися над донькою.

Коли він вкотре зґвалтував дівчинку, вона не витримала і розповіла усе старшій сестрі. Разом вони пішли до міліції та написали заяву. Слідчому дитина розповіла, що ґвалтувати її батько почав у шестирічному віці, тоді ще мати була жива. А зі смертю жінки життя дівчинки перетворилося на кошмар. Батько примушував її разом з ним дивитися порнографічні фільми, потім робив з нею різні непристойності. Дівчинка згадує, що усе відео було про інтимні стосунки дорослих з дітьми.

Наразі чоловіка затримано. Він уже дав свідчення. Призначено ряд експертиз, з дівчинкою працює психолог. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч.3 ст.152 Кримінального кодексу України "Зґвалтування". Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.