На Олімпійських іграх у Лондоні Тернопільщину представлятимуть Ольга Маслівець і Олена Кривицька (ВІДЕО)

Завтра у Лондоні урочисто відкриють тридцяті Олімпійські ігри з літніх видів спорту.

На ювілейних змаганнях у столиці туманного Альбіону спортивну честь України захищатиме більше двохсот спортсменів, серед них, хоч і небагато, та є і представники Тернопільщини.

Більше 200 спортсменів української збірної на Олімпіаді у Лондоні змагатимуться загалом у 27 видах спорту. Тернопільщину представлять двоє спортсменів, - повідомляє TV4. У вітрильному спорті за олімпійські нагороди побореться чемпіонка Європи з віндсерфінгу 2011 року тернополянка Ольга Маслівець; фехтуватиме у Лондоні шпагістка Олена Кривицька - бронзова призерка етапу Кубка світу 2011 року.

Змагатиметься і колишній вихованець ТНЕУ, івано-франківець - дзюдоїст Роман Гонтюк, в активі якого вже є срібло та бронза Олімпіад в Афінах та Пекіні відповідно. Саме йому випала честь нести прапор України на урочистому відкритті лондонської Олімпіади.