Вбивства у Вишнівці спричинило чималий резонанс, а водночас і чутки. Зокрема про те, що зізнання із підозрюваного "вибивали".
В поліції ці чутки спростовують.
– Надійшла вимога слідчого прокуратури про проведення службового розслідування за фактом вчинення насильних дій щодо підозрюваного. Службове розслідування проводиться. Кінцеві висновки за цими матеріалами оприлюднить прокуратура, – каже начальник обласного управління поліції Олександр Богомол. – Я можу апелювати лише тими матеріалами, які у нас наявні. Зокрема, записами телефонних розмов між родичами підозрюваного, які, до слова, були нами оприлюднені. Там чоловік переконливо заявляє дружині, що сина ніхто не бив. Підозрюваний у розмові з батьком теж підтверджує – його не били. Це було перше пояснення затриманого. Коли хлопця привезли до Тернополя, перед допитом він мав 40-хвилинну розмову з адвокатом і батьком. Весь цей час, як знову ж таки підтверджують аудіо записи, хлопця переконували не зізнаватися у злочині, мовчати, не свідчити проти себе. Але підозрюваний і тоді розповів правду.
Були зауваження у журналістів щодо надто «лінгвістичного» викладу свідчень підозрюваного, то тут я згідний, що слідчий допустивнеточність, записавши свідчення зі слів підозрюваного, –неправильне викладення допиту, проте жодного перекручування свідчень немає і це підтвердила розшифровка стенограми, адже допит був записаний на відео, до того ж вівся в присутності трьох представників прокуратури, адвоката, психолога і батька.
Я переконаний, при бажанні і захист міг би всі ці питання взяти до уваги, але ж ні – вони прийняли іншу позицію – зсилатися не на факти, а чекати, що скажуть екстрасенси. До речі, хочу повідомити дуже важливу річ - згідно нового Кримінального процесуального кодексу всі свідчення, покази, пояснення підозрюваногоне є доказами. Доказова база формується на основі висновків експертиз, огляду місця події, свідчень свідків.
Нагадаємо, що чутки та протистояння у Вишнівці почалися після того, як родичі підозрюваного запросили у селище "екстрасенсів".