В Україні адаптивний карантин, незважаючи на те, що поки його продовжили до 31 жовтня включно, триватиме ще довго. Жорсткість його обмежень залежатиме від ситуації із захворюваністю на коронавірус.
Як інформує "Obozrevatel", про це в інтерв'ю розповів прем'єр-міністр Денись Шмигаль. За його словами, незалежно від сьогоднішніх показників щодо COVID-19, уряд передбачає, що у вересні-жовтні країну очікує напружений момент із проходженням чергового спалаху пандемії.
"Зараз ми продовжили карантин фактично до початку листопада. Очевидно, що його, ймовірно, буде продовжено й далі. Тут важливо правильно підготувати медичну систему, лікарів, обладнання, лікарні, підвести кисень до ліжок. Це один із елементів сучасних протоколів лікування", – пояснив він.
Глава уряду зазначив, що зараз немає такого розуміння, як перша, друга або третя хвилі пандемії, натомість медики й урядовці користуються поняттям – хвилеподібний розвиток коронавірусу в світі.