Патрульні виявили осіб, які надсилали інформацію про результати обстрілів та пересування української техніки російським абонентам. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.
Як повідомили у поліції, 26 березня на проспекті Чорновола патрульні зупинили підозрілий автомобіль. Під час перевірки документів та телефону водія, поліцейські виявили відео та фото пересування наших військових. Також він мав фото паспортів чоловіків з Луганською реєстрацією та чимало контактів з російськими номерами.
26 березня, патрульні прямуючи на місце потрапляння ракет виявили чоловіка, який знімав момент польоту ракети і потрапляння її у ціль. Також у нього в планшеті виявили фотографії усіх блокпостів області. Цю інформацію він надіслав на два російських номери. Особи затримані і передані Службі безпеки України.