Іноземні студенти в поспіху залишали Україну, як наслідок зараз в бібліотеці тернопілького медуніверситету суттєво бракує книг.
Відтак прессекретарка вишу Яніна Чайківська закликала у Фейсбуці місцевих орендодавців, якщо вони виявлять книги, повернути їх в університетську бібліотеку.
"Розуміємо, що студенти відраховуються через війну в Україні і також могли не оплачувати орендну плату, тому маєте повне право шукати нових наймачів житла.
Проте студенти залишили бібліотечні книги ТНМУ в орендованих помешканнях.
Дуже просимо по можливості повернути їх в нашу бібліотеку чи в найближчий до вас один з корпусів університету. Якщо у Вас нема можливості привезти їх нам, то зателефонуйте за контактом нижче - і ми постараємося вирішити це питання.
Зважаючи на сьогоднішні умови в країні, придбати нову літературу буде важко (просто може бути відсутнє її постачання). Адреса бібліотеки: вулиця Січових стрільців, 8 (неподалік лялькового театру в центрі міста) Телефон: (0352) 526107 Директор: Олена Ярославівна Проців", – йдеться в дописі.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352