Спів мужньої дівчини, парамедикині з Тернопільщини вразив увесь світ. "Пташка" з Азовсталі - так назвали Катерину у соціальних мережах. Під обстрілами, авіаударами Катерина рятувала поранених та знаходила у собі сили співати. Ще наприкінці травня дівчина разом із іншими бійцями здалася у полон росіянцям. Про те, що відомо про стан Каті та де саме вона зараз знаходиться розповіла її мама.
В етері "Еспресо" Світлана розповіла, що вона впевнена, що все необхідне для звільнення полонених робиться відповідними органами.
"На цей час у нас є підтвердження, що моя донечка перебуває у полоні в Оленівці. Зв'язку з нею немає. Щодо утримання, то яке ж там утримання, знаємо тільки зі слів тих, хто звільнився завдяки обміну. Тобто інформація про утримання та про відношення до наших полонених до нас дійшла.Наскільки я знаю, відповідні органи працюють над питанням, щоб визволити полонених, роблять все можливе. Ми чекаємо та надіємося скоро зустріти своїх рідних", - зазначила пані Світлана.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352