День Прапора, День Незалежності та День міста тернополяни святкуватимуть більше тижня. З двадцять третього до двадцять восьмого серпня тернополянам та гостям міста організатори пропонують чимало заходів на усі смаки та вподобання.
Зокрема, 28 серпня у парку Національного відродження на гала-концерті до Дня міста виступлять зірки української естради - заслужені артисти України Ірина Шинкарук, Інеса Братущик, народний артист України Павло Дворський.
Завершить святкування виступ одного кращих музичних проектів Європи - гурту «Fly Project» (Румунія, Бухарест). Їх музика грає майже в кожному плеєрі, звучить в пам'яті кожного, хто любить танцювальну музику.
Проект «Fly Project» почав своє існування з 2005 року і вже взяв участь більш ніж в 2 000 сольних концертах. Їх альбоми презентуються на всіх континентах під найкращими музичними лейблами. «Fly Project» постійно очолює міжнародні музичні чарти і хіт-паради, отримав понад 10 міжнародних музичних нагород, постійні номінації на «MTV».
Тернополяни матимуть унікальну можливість побачити своїми очима і почути вживу чудові хіти "Mandala", "Musica", "Brazil" та інші.