"Ще раз таке трапиться – і великого футболу в Тернополі більше не буде": тренер "Епіцентру" висловив претензії до місцевих вболівальників

Після матчу з "шахтарем",  який пройшов на тернопільському стадіоні, головний тренер «Епіцентра» Сергій Нагорняк висловив незадоволення поведінкою тернопільських вболівальників.

Тренер пояснив, що саме його обурило і які можуть бути наслідки.

Про це пише Трибуна.

"Підтримка була хороша. В Тернополі давно не було великого футболу, тому це зрозуміло. Єдине, що мені трошки не сподобалося – що вболівальники почали вибігати. Я розумію, що вони побігли до гравців, але якщо подібне ще раз трапиться, то в Тернополі більше не буде футболу з однієї простої причини: дискваліфікують стадіон.

Навіть я там трошки втрутився, бо бачу, що людина трошки, вибачте, неадекватна – напевно, трошки випивша. Я розумію молодих хлопчиків: не кожен день приїжджає команда з гравцями збірної України, яких вони бачили по телевізору на Євро, за яких вони вболівають у єврокубках. Це все емоції, але є в цьому такий мінус.

Що стосується підтримки – то молодці. Багато вболівальників приїхало з Хмельниччини, з Києва, зі Львова. Думаю, наступна домашня гра буде не менш цікавою та напруженою, тому що ми гратимемо з «Динамо». Це буде ще один урок для нас. Нам приємно грати в Тернополі, але скажу відверто: ми хочемо грати вдома, у Кам’янці-Подільському", – сказав Нагорняк.