Поліцейські Тернопільщини розшукують жінку, яка переховується від органів досудового розслідування.
Співробітники Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області встановлюють місцеперебування Скиби Оксани Євгенівни, 10 грудня 1983 року народження, жительки міста Тернопіль.
Жінка розшукується за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану). Правоохоронці звертаються до жителів Тернопільщини та інших регіонів України з проханням допомогти у встановленні місця перебування розшукуваної.
Якщо вам відома будь-яка інформація про можливе місцезнаходження Скиби Оксани Євгенівни, прохання повідомити за телефонами: (0352) 27-10-22, (0352) 27-11-70, (050) 10- 02-36, 102 або до найближчого підрозділу поліції.