Спортсмен із Тернополя Ілля Нєвєров здобув подвійний тріумф на чемпіонаті Європи з грепплінгу, який відбувся у Варшаві. Українець виборов золоті нагороди одразу у двох розділах — Gi та No-Gi.
Про своє досягнення спортсмен розповів у соцмережах.
На шляху до двох чемпіонських титулів Ілля Нєвєров провів вісім поєдинків - по чотири у кожній категорії. Усі сутички завершилися перемогами тернополянина, причому кожну з них він виграв достроково, застосувавши больові або задушливі прийоми.