У Тернополі визначили кафе та ресторани, яким дозволили працювати до 23-ї години (ФОТО)

Сьогодні, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради ухвалили рішення щодо режиму роботи окремих закладів ресторанного господарства.

Відповідно до рішення виконкому, п’ятьом кафе та ресторанам погодили подовжений графік роботи — щодня до 23:00. Дозвіл діятиме протягом одного року.

Разом із цим власників закладів зобов’язали забезпечувати дотримання громадського порядку у вечірній час, виконувати рішення Ради оборони Тернопільської області, а також дотримуватися вимог чинного законодавства та рішень органів місцевого самоврядування.

Контроль за виконанням рішення покладено на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого. Згідно з додатком до документа, погоджений режим роботи до 23:00 отримали п’ять закладів ресторанного господарства міста.