Сьогодні, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради ухвалили рішення щодо режиму роботи окремих закладів ресторанного господарства.
Відповідно до рішення виконкому, п’ятьом кафе та ресторанам погодили подовжений графік роботи — щодня до 23:00. Дозвіл діятиме протягом одного року.
Разом із цим власників закладів зобов’язали забезпечувати дотримання громадського порядку у вечірній час, виконувати рішення Ради оборони Тернопільської області, а також дотримуватися вимог чинного законодавства та рішень органів місцевого самоврядування.
Контроль за виконанням рішення покладено на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого. Згідно з додатком до документа, погоджений режим роботи до 23:00 отримали п’ять закладів ресторанного господарства міста.