З російського полону, підчас сьогоднішнього обміну, повернувся захисник з Тернопільщини Іван Лужний, уродженець села Вільховець.
Іван Лужний - офіцер Національної гвардії України, майор, військовий диригент і начальник оркестру. До повномасштабного вторгнення він жив і працював у Маріуполі.
У травні 2022 року, під час боїв у районі «Азовсталі», військовий потрапив у полон. Відтоді для нього почалися довгі роки неволі.
Після тривалого очікування він нарешті повернувся в Україну. У громаді кажуть, що це велика радість для рідних і всіх мешканців, які слідкували за його долею.