На Тернопільщині знайшли 16-річну Світлану Залевську: поліція повідомила хороші новини

Поліцейські Тернопільської області знайшли 16-річну Сніжану Залевську, яка зникла напередодні. На щастя, ця історія має щасливий кінець — дівчина жива і не стала жертвою жодних злочинних дій.

Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області.

З дівчиною все в порядку

Правоохоронці з'ясували, де знаходиться неповнолітня, і підтвердили, що її життю та здоров'ю нічого не загрожує.

«Поліцейські знайшли Сніжану Залевську, 2010 року народження. З дівчиною все добре. Вона не стала жертвою жодних протиправних дій. Дякуємо всім, хто допомагав у пошуках і поширював інформацію», – зазначили в поліції.

Поліція подякувала усім небайдужим

Поліція висловила щиру подяку всім небайдужим, хто долучився до пошуків дитини та допомагав поширювати інформацію про її зникнення. Завдяки спільним зусиллям правоохоронців і громадськості вдалося швидко знайти місцеперебування неповнолітньої.

Нагадаємо, що напередодні правоохоронці звернулися до мешканців області з проханням про допомогу у розшуку 16-річної Сніжани Залевської. Після того, як її місцезнаходження було встановлено, пошуки офіційно завершилися.