Журналісту з Тернополя у столиці вистрілили в око

Романа Малка, якого у Тернополі знають як активного пластуна, поета та журналіста, поранили у Києві.

У столиці Роман встиг попрацювати на телебаченні та в друкованих ЗМІ,на вулиці Грушевського він перебував як  журналіст "Українського тижня".

Як повідомляє кореспондент ВВС Україна, у нього - рвана рана біля ока.У Малка втрапив гумовий патрон, яким стріляла у протестувальників міліція.

"Половина обличчя забинтована, хоча почувається він нормально", - каже кореспондент ВВС Україна.

За його словами, журналіста у супроводі головного редактора видання та ще кількох колег ведуть до Олександрівської лікарні, щоб його рану оглянули медики.

Поодинці людям не радять іти у лікарню, оскільки є інформація, що людей звідти забирає міліція і порушує кримінальні справи, каже кореспондент ВВС.

Загалом у сутичках постраждало близько двох десятків журналістів. Журналісти стверджують, що "Беркут" декого з них обстрілював навмисне.

Більшість травм журналістів припадає на область очей.