В одному з барів Тернополя зловили депутата під час отримання хабара

Депутат Тернопільської райради вимагав гроші за вплив на прийняття рішення.

Прокуратурою області повідомлено про підозру у вчиненні злочину депутату Тернопільської районної ради, який отримав 1000 доларів США неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення щодо виділення земельної ділянки

 Розслідуванням встановлено, що депутат запропонував місцевому мешканцю  допомогу в одержанні  дозволу на відведення земельної ділянки, площею 0,10 гектарів  для садівництва у селі Підгородньому та отримання документу про  право власності на цю земельну ділянку. Свої «послуги» він оцінив у 5000 доларів США. Правоохоронці викрили зловмисника після передачі йому в одному з барів Тернополя частини обіцяних коштів, у сумі 1000 доларів США.

Додатково: з початку року прокуратурою області скеровано до суду 19 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення, до кримінальної відповідальності притягнуто 19 осіб. 

Партнерський спецпроєкт
16:59, Сьогодні