На дорозі навпроти будівлі міської ради на вул. Листопадовій з’явилися перешкоди.
Помаранчеві пластикові «ковпаки» видно здалеку. Вони не дають можливість припаркуватися біля тротуару.
Залишати авто на стоянку в даному місці заборонено, оскільки поруч пішохідний перехід і не можливо поставити автомобіль так, щоб залишилась передбачена правилами дорожнього руху дистанція між автомобілем та переходом.
Попри це автомобілі постійно стояли в даному місці, або навіть на пішохідному переході.
Під час однієї з весняних сесій міськради представники УНА-УНСО викликали ДАІ і пригрозили спалити автівки, якщо щодо порушників не буде складено протокол.
Працівники ДАІ тоді «зіграли вар’ята» і сказали, що скласти протокол не можуть, бо нема водіїв. Лише один депутат – Іван Сороколіт – вийшов до правоохоронців, дав їм можливість скласти щодо себе протокол, аби потім сплатити штраф за паркування в забороненому місці.
Водночас для решти паркування навпроти мерії залишалося без наказаним.
Аж ось тепер паркування перед мерією вирішили ускладнити. Аби «ковпаки» не покрали, їх причепили на ланцюги до бруківки.