Прикрашати себе для сучасної людини увійшло в норму. Тому все популярнішим стає мистецтво розмальовування тіла. Для більш відважних – це татуювання. Для тих, хто ще не впевнений чи хоче усе життя носити на собі, той чи інший малюнок чудово підходить боді-арт.
Тернопіль від цієї модної хвилі осторонь не стоїть. Організатори фестивалів часто запрошують на своє свято майстрів боді-арту і клієнтів їм не бракує. Художники зізнаються, часто люди самі кажуть, що їм намалювати, проте бувають і такі, що довіряють вибір майстру. А от у виборі фарб фахівці покладаються тільки на власний досвід.
Василь Лисак, майстер боді-арт і тату: «Можна використовувати акрил, оскільки він дуже добре підходить для фотосесії. В даній ситуації я теж використовую акрил. Ще я використовую аквагрим, але в даній ситуації я його сюди не брав, тому що, думаю, за таку ціну навряд чи б хтось захотів розмальовуватися».
Майстер каже, професійно почав займатися боді-артом у 2007 році. А уже у 2008 він вперше взяв участь у виставці. Розмальовує Василь Лисак і власну дружину, а от татуювання їй робити відмовляється.
Анна Бус, дружина майстра боді-арт і тату: «Чим пояснює? Нічим. Просто «ні» – і все. Напевно, що має бути більше вільного тіла для боді-арту».
Якщо Василь Лисак робити татуювання власній дружині відмовляється, то майстер тату та пірсингу Роман Довгалюк не тільки набив малюнок на плечі своєї другої половини, а й зробив це самому собі.
Роман Довгалюк, майстер тату і пірсингу: «Ну самому собі трішки огидно. Не те, що страшно було, – незручно, особливо до спини дістати», повідомляє ІНТБ.