
21:00, 17 жовтня 2012 р.
Понад 50 % ефіру новин ТТБ присвячується піару влади
У Тернополі оприлюднили результати моніторингу тернопільських ЗМІ.
“Приватні телеканали TV-4, ІНТБ у новинних програмах практично не подають матеріалів про різні політичні сили. Для цього створені спеціальні не новинні програми, які не підлягають моніторингу. Про діяльність місцевої влади матеріали подавали, але вони стосувалися господарки, місцевих проблем. Зовсім інша ситуація на державному телебаченні. На 50% ефір новин заповнений про діяльність Президента, уряду, про діяльність місцевої влади, що можна вважати медіаефектом і впливом на виборців. Іноді навіть 70% матеріалів стосувалися загальнодержавної і місцевої влади. Основні теми на всіх телеканалах – діяльність уряду, Президента, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради. У новинах Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії чомусь випуск починається із загальнонаціональних новин. А потім закінчується місцевими новинами. На державному телебаченні дуже рідко трапляються сюжети щодо інших політичних сил. Єдине що можуть показати голову обласної ради, Тернопільського міського голову, які представляють “Свободу”, про інші політичні сили практично не було матеріалів”, – повідомила голова ТМГО “Тернопільський прес-клуб” Тетяна Тарасенко під час прес-конференції, у якій також взяв участь голова комітету “Рівність можливостей”, керівник моніторингових проектів Асоціації “Спільний простір” Олександр Чекмишев.
Гість із Києва зазначив, що критерій “заангажованість” на Тернопільщині типовий, тобто він такий, як в усій Україні.
“Найбільш заангажованими є телеканали, водночас більший рівень плюралізму, розподіл за критичною тональністю є у пресі, новини інтернет-сайтів є найбільш збалансовані.
Контенту про мажоритарників на Тернопільщині в останні дні стає більше. Така ж тенденція і в інших областях. На Львівщині та Закарпатті за час моніторингу домінувала негативна інформація про Партію регіонів. Водночас ми мали 12 областей, де Партія регіонів домінувала у некритичному контенті ЗМІ. Цікаво, що у цьогорічному моніторингу Крим потрапив у статистику разом із областями Західної України, де в ЗМІ було багато матеріалів про Партію регіонів, але дуже велика частка контенту в негативній тональності”, наголосив пан Олександр Чекмишев.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі