Якщо ви хочете, щоб у вашій оселі було завжди чисто й прибрано, але не хочете витрачати на це багато часу, ви можете замовити клінера, який прийде до вас додому і проведе генеральне прибирання або ж просто буде приходити 1 чи 2 рази на тиждень (як вам буде зручно), і наводитиме лад. Де ж замовити таку послугу? Це можна зробити на podomu.com/klininh/. Власне, саме так я собі знайшла гарну робітницю, яка позбавила мене від неприємних обов’язків.

Швидко і надійно

Свекруха зателефонувала чоловікові і сказала, що приїде через тиждень. О! А вдома в мене, звичайно, прибрано, але я дуже боялася, що їй щось не сподобається. Знаєте, я молода невістка, от думаю, ще почнуться докори, що не можу лад навести вдома. Тож я вирішила звернутися до спеціалістів, які професійно цим займаються і так заробляють собі на життя.

Мої пошуки надійної помічниці у домашній справах закінчилися успіхом, як тільки я натрапила на компанію По Дому. Там я побачила фото людей, які працюють. Вони викликали довіру і справляли на мене хороше враження. Тож я вирішила зателефонувати туди і замовити прибирання:

  • 2-х кімнат;

  • кухні;

  • ванної.

Ціна - це для мене теж було важливо

Звичайно, зробити дірку у сімейному бюджеті через таке прибирання я не хотіла. Тому про те, скільки мені це коштуватиме, я вирішила дізнатися заздалегідь.

На прибирання квартир Львів ціни невеликі. І це приємно радує. Так, наприклад, щоб навести чистоту і порядок у двох кімнатах, на кухні та у ванній, потрібно майже 800 гривень. Але менеджер під час оформлення замовлення сказала мені, що ціна може залежати ще і від того, яка загальна площа, що її треба прибрати. Тому це лише орієнтовна вартість послуги.

Щоб дізнатися точну ціну, я попросила, щоб до мене прийшов працівник компанії, і назвав її. Скажу, що вона виявилася не набагато більшою. Ну що, я вирішила зробити замовлення.

За день до часу “ікс” мені передзвонили і нагадали про прихід спеціаліста. Тому я точно знала, коли він прийде. 2 клінери взяли з собою все необхідне, що було потрібно для прибирання. Тож жодних спеціальних миючих засобів додатково я не купувала. Також я попередила, що вдома півторарічна дитина, тож засоби, які використовуватимуть, мають не нашкодити малюкові.

Загалом, якщо сказати коротко, то співвідношення ціни та якості виконання послуг у компанії По дому, просто чудове. А коли приїхала свекруха, то бруду не знайшла ніде. Це для мене найвищий показник якості виконання своїх зобов’язань компанією. Отож, навіть не думайте, чи скористатися вам послугами цієї компанії, а швидше робіть замовлення, поки ще є час.