Типи котеджів та термін їх будівництва

Сучасне будівництво котеджів https://danica.kiev.ua/services/cottage орієнтоване на виконання робіт у максимально короткі строки. Перш за все термін будівництва залежить від матеріалу, а також типу котеджу. Відома компанія Danica гарантує виконання робіт з будівництва котеджів у термін, який залежить від обраного типу будинку, а саме:

  • Термобудинок, цей варіант буде готовій у термін до 3-х місяців. Окрім цього такий тип будинку є найдешевшим у перерахунку на ціну за 1м2, також є екологічно безпечним;

  • Екобудинок, котедж буде готовий через 4-5 місяців з початку будівництва. Для зведення екобудинку використовується цегла. Котеджі зазвичай мають надзвичайно привабливий та оригінальний результат, за рахунок використання складних елементів у будівництві даху та дизайну будинку. Також для цього типу будинку передбачений подарунок у вигляді безкоштовної розробки проекту котеджу;

  • Особняк, робота над будівництвом особняку досить складна. Всі роботи проводяться під ключ, включаючи ландшафтний дизайн. Для зведення особняку використовується авторський проект та високоякісні матеріали.

Незалежно від типу будинку, компанія контролює кожний етап будівництва та його відповідність до діючих норм законодавства.

Загальна характеристика термобудинок

Для будівництва термобудинку використовується піно полістирольні блоки.Також ці блоки називають термоблоками. Цей матеріал полий, тому для укріплення конструкції всередину блоків вливається бетон. Окрім того, що такий котедж чудово зберігає тепло, також він екологічний та безпечний.

Екобудинок та його переваги

Екобудинок – це один з найбільш безпечних та екологічно безпечних проектів. Нерідко для такого типу будинку рекомендовано використання відновлюваних джерел енергії. Все частіше зустрічаються пасивні будинки, які змогли повністю відмовитися від централізованого постачання електроенергії, тепла, газу та води.

Особняк – сучасний та комфортний

Частіше за все особняк є заміським великим будинком, в якому родина проживає постійно. Ідеальним він є, як для молодої родини, так і для родини з поважним віком. Особняк – це будинок з земельною ділянкою. Сучасний тип такого котеджу має ландшафтний дизайн та розділення території на різні зони для роботи та дозвілля.