Комфорт та безпека від досвідченої компанії

Туристична компанія StayinKyiv понад 10 років займається організацією небезпечних турів до Чорнобиля https://stayinkiev.com/Chernobyl-Tour. Основними туристами компанії є іноземці, спеціально для них передбачений перекладач. Але і українці з задоволенням користуються послугами туроператора. Екскурсію проводять лише досвідчені гіди, познайомитися з якими можна на сайті фірми. Вони діляться не лише загальновідомими історичними фактами, а й фактами, які стали відомі від учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Професійні провідники знають місця з безпечним рівнем радіації, тому туристи знаходяться в повній безпеці. Хоча адреналін в крові підіймається від емоцій, що викликає місто. Про Прип’ять кажуть, що вона має тіло, але не має душі. Місто завмерло більше 25 років тому, але й досі навколо нього досить багато невідомих фактів, які поступово стають відомими загальності.

Одноденна екскурсія до Чорнобиля – адреналін та незабутні спогади

Туроператор може забезпечити, як одноденний тур, так і дводенний. Більша частина екскурсій однаково, зокрема:

  • Комфортний трансфер в обидва кінці мандрівки, цікаві факти від гіда;

  • Зупинка в похованому селі Копачі;

  • Відвідання зруйнованого 4-го реактору, локація екскурсії в 100 м від трагічного місця;

  • Екскурсія до Рудого лісу;

  • Відвідання мертвого міста, Прип’яті. Прогулянка містом, відвідання готелю, найвища будівля містом, дитячого садка, житлових будинків, міський луна парк, який так і не працював жодного дня, можливість побачити на свої очі колесо огляду, яке стало символом мертвого міста;

  • Екскурсія до військової бази.

Насичений день завершується обідом та поверненням додому. Емоції отримані від мандрівки навряд чи можливо повторити, це унікальні відчуття.

Дводенний тур до Чорнобиля, більше емоцій

Екскурсії дводенного туру такі ж, як і одноденного. Але на кожну локацію можна виділити більше часу. Також у туристів є чудова можливість познайомитися з місцевими жителями, які наважилися повернутися до своїх домівок. Також в тур до Чорнобиля входить повний пансіон, всі продукти поставляються з міста Києва, тому їжа абсолютно безпечна. Закінчує насичений день ночівля в комфортабельному та сучасному готелі. До речі, останнім часом набуває популярність подарунок у вигляді туру до Чорнобиля.