Останнім часом з'явилося дуже багато людей із зайвою вагою. Неправильне харчування, швидкі перекусування на бігу, і часте вживання напівфабрикатів зробило свою справу, в результаті з'явилася зайва вага. Набрати зайві кілограми легко, а ось скинути їх буває куди складніше, доводиться перепробувати купу програм і дієт, щоб знайти те, що дійсно допоможе. Найкраще рішення - це знайти комплексне рішення проблеми і сайт клініки Аура http://www.aura-clinic.com/ в цьому допоможе.

Комплексне схуднення починається з правильного харчування

Ось кілька простих правил, які повинні стати нормою:

· Якщо ви маєте намір попередити появу на своєму тілі апельсинової скоринки або целюліту то слід з особливою ретельністю вживати такі продукти: морепродукти, каші, зварені на воді, зерновий хліб, риба, свіжа зелень, капуста, салат.

· У реальному світі птах і червоне м'ясо містять в собі занадто багато хімічних речовин, антибіотиків і токсинів. З цієї причини їх вживання не рекомендується.

· Постарайтеся трохи зменшити кількість уживаних молочних продуктів. Це пов'язано з освіту слизової плівки, яка стоїть на заваді для виведення з лімфатичної системи жирів і токсинів.

· Обмежте в своєму раціоні практично до мінімуму кількість вуглеводів, зокрема цукру. Його ідеальним замінником для вас послужить мед.

· Важливим пунктом у вашому раціоні стане зменшення жирів рослинного походження. Замість смажених страв віддайте свою перевагу запеченим і тушкованим.

· Не варто занадто старанно налягати на шоколад.

· Поставте собі повне табу на продукти, що містять в собі барвники, глютамат і іншу хімію.

· Слід зменшити ваші звичні порції.

· Скажіть нічним перекусам ні.

Ніяк без води

Комплексне схуднення передбачає прийом води у великій кількості - не менше двох літрів в день. Всілякі напої та соки не є водою. При схудненні в рахунок береться тільки очищена питна вода. Постарайтеся виключити прийом кави, так як він дратує шлунок і на тілі проявляється у вигляді целюліту.

Фізичні навантаження обов'язкові

Комплексне схуднення передбачає регулярні фізичні навантаження. Якщо є можливість, то краще записатися на уроки до тренера, а якщо немає, то можна просто вдома протягом 20 хвилин робити інтенсивну зарядку.

Тільки все в комплексі допоможе вирішити проблему із зайвою вагою.