Медичний центр «Віасан» http://viasan.com.ua/poslugy/antytselyulitnyj-masazh-ternopil/ в Тернополі, пропонує різні види процедур, як для обличчя, так і для тіла. Популярністю користуються всі види масажу, у тому числі, і антицелюлітний масаж. Детальніше отримати інформацію можна на сайті медичного центру. Целюліт вражає більшість жінок в певний момент життя, незалежно від їх віку, ваги або проблем зі здоров'ям. В той час, як деякі жінки, вибирають механічні методики, інша частина жінок, бажає спробувати зменшити целюліт природним шляхом. Одним з найбільш дієвих способів, є застосування регулярного антицелюлітного масажу.

Причини виникнення целюліту


Целюліт з'являється через жир, який накопичується під шкірою. Цей фактор зазвичай викликає поганий кровообіг, затримку рідини, і неефективний лімфатичний відтік. Щоб змінити ситуацію, вам потрібно прибрати накопичений жир, і підвищити циркуляцію крові, таку функцію виконає антицелюлітний масаж. Антицелюлітний масаж допомагає зруйнувати жирові тканини, покращує роботу лімфатичної системи і допомагає позбутися рідини, яка накопичується в організмі.
Що відрізняє антицелюлітний масаж від звичайного - це техніка виконання, яка застосовується з метою руйнування целюлітних відкладень. Вона може бути виконана в таких варіантах, як: класичний ручний масаж, масаж з використанням силіконових форм, із застосуванням меду, а також апаратний вид масажу. На відміну від целюлітних кремів, які піклуються про зовнішній вигляд шкіри, антицелюлітний масаж вирішує проблеми зсередини. Якщо ви готові пройти курс лікування целюліту і хочете підвищити ефективність лікування, зверніться до фахівців медичного центру "Віасан", які розроблять індивідуальну програму, з урахуванням особливостей вашої проблеми.
Багато жінок намагаються досягти свого ідеального тіла, але часто, всі зусилля закінчуються розчаруванням. Причина цього - виснажуючі дієти і фізичні тренування. Ми, тут, щоб сказати вам - тіло, про яке, ви завжди мріяли - можливо мати. Ми тут, щоб допомогти вам досягти вашої мрії.
Медичний центр «Віасан», спеціалізується на використанні сучасних методів діагностики і лікування, що дають вам змогу комплексно продіагностувати стан свого організму (виявити причину надмірної ваги) та підібрати оптимальне вирішення проблеми. Телефонуйте, будемо раді запропонувати свої послуги, (0352) 52-55-58; (098) 452-55-58; (095) 252-55-58.