Якщо ви бажаєте гарно відпочити, насолодитися чудовою музикою, провести святкування урочистого заходу, весело провести час з друзями у Тернополі – тоді вам до нас!

Сім’я ресторанів «Файне місто» завжди охоче нагодує та розважить своїх гостей!

До нашої родини належать наступні заклади:

  • Паб-ресторан;

  • Клуб «Файне місто»;

  • Ресторан «Ян Амор»;

  • Катакомби;

  • Бар «Пасаж Адлера 13».

Ми завжди очікуємо вашого візиту, але коли немає можливості завітати у гості, кожен мешканець, гість міста може замовити швидку надійну доставку їжі у Тернополі, яка працює цілодобово, якщо раптом захотіли поласувати вночі або маєте неочікуваних гостей.

У вас свято, а часу на готування страв для столу бракує? Наші кухарі прийдуть на допомогу, подарувавши вам не тільки смачне застілля, а й добру економію часу.

Ваша подруга бажає зробити новий манікюр до свого дня народження, але й готувати потрібні гроші? Вихід є! Ціни «Файного міста» дозволять і накрити стіл, і залишити гроші на інші потреби. Робіть замовлення, та хутко до салону! Ви встигнете усе.

Звичайно, сусіду Миколі манікюр не потрібен. Але його теща завжди мріяла спробувати французьку кухню, інгредієнти для якої коштують трохи менше, ніж її черевики. Навіщо вишукувати продукти, щоб заощадити дві гривні? Ресторан «Ян Амор» допоможе порадувати тещу, а решти вистачить на ексклюзивне пиво, яке також можна замовити у барі «Пасаж Адлера 13».

Учора до Олени приїхав наречений з Японії. Порадимо їй замовити вечерю у «Файному місті» - вражений кулінарними шедеврами, він ніколи не скаже, що вдома готують краще, і можливо, зробить важливу пропозицію.

На усі випадки життя – ми знайдемо вирішення ваших гастрономічних питань!

Деякі люди вважають, що домашні страви корисніші, бо інгредієнти вони особисто зірвали з городу. А ось і ні! Продукти для нашої мережі ресторанів завжди свіжі, якісні, та корисні. А на городі кислотні дощі йдуть!

Заходьте на сайт fainemisto.com, замовляйте корисну, якісну та свіжу їжу з цілодобовою доставкою та не забудьте придбати нову каблучку, бо наші ціни дозволять все нашим улюбленим відвідувачам!