Електротовари – це товар, на який завжди існує високий попит. Промислові підприємства, будівельні майданчики, торговельні та спортивні комплекси, навчальні та медичні заклади, приватні будинки потребують освітлення, використовують велику кількість обладнання та електроприладів. Магазин електрики ОПІР має власний товарний склад й розвинену логістичну систему. Тому на електронній вітрині торговельного майданчика знайдеться все необхідне для забезпечення електропостачання та безпечної роботи побутових приладів й промислового обладнання. Магазин електротоварів Opir реалізує продукцію відомих брендів: Osram, Lumen, Lezard, FinMark та інших.

Автоматичний вимикач купити, який просто необхідно, забезпечує захист електричних мереж від короткого замикання та теплового навантаження. Прилад самостійно здійснює включення (вимкнення) ланцюга струму при різких перепадах напруги й коротких замиканнях, виконує цю функцію багаторазово. Автоматичні вимикачі відомих виробників витримують до двадцяти тисяч циклів (увімкнено/вимкнено). Магазин ОПІР пропонує автоматичні модульні вимикачі на струм від десяти до ста ампер.

ПЗВ (пристрій захисного вимкнення) являється індикатором витоку струму, та пошкодження ізоляції, в разі нештатної ситуації ПЗВ знеструмлює мережу. Треба зазначити, що ПЗВ не зреагує на перевантаження мережі, яке може призвести до замикання, тому підключення його до мережі здійснюють через автомат. Робота цих пристроїв взаємопов’язана. Функції звичайного автоматичного вимикача та ПЗВ поєднує ДИФ АВТОМАТ.

Інтернет магазин ОПІР має широкий асортимент продукції, який задовольнить всі потреби клієнтів в товарах для забезпечення безаварійної та безпечної роботи електроприладів.