Сумки з поліетилену, поліетиленові пакети, сьогодні є одними з найпоширеніших видів полімерної пакувальної продукції. Вони являють собою прямокутники плівки з овальним прорубаним отвором у верхній частині. Такі пакети прекрасно підходять для упаковки сувенірів, книг, парфуму, косметики, стільникових телефонів, одягу і взуття після продажу.

Призначення пакетів банан - транспортування малогабаритних товарів, упаковка подарунків, розфасовка продукції. Такі вироби здатні служити недорогою рекламою при нанесенні логотипу та реквізитів фірми на поверхню.

Свою назву пакет отримав завдяки тому що ручка, що по формі нагадує банан, в даному виді пакетів вирубується безпосередньо у верхній частині пакета. Кульки з вирубною ручкою володіють більшою площею, придатною для нанесення фірмової символіки. При цьому пакет не збирається в складки і зображення не втрачає свою інформативність, що робить його більш вигідним для рекламних цілей. Крім того його як правило використовують багаторазово, що значно збільшує рекламну ефективність.

Різновиди пакетів банан

Пакети з ергономічною вирубною ручкою випускаються з поліетилену двох типів:

ПНТ (поліетилен низького тиску) - для нього характерна міцність;

ПВТ (високого тиску) - не шарудить, еластичний, стійкий до проколів.

До основних видів пакетів відносяться моделі:

зі звичайною ручкою;

ручкою, посиленою додатковою вставкою;

донною складкою, яка трансформується в прямокутне дно.

Фірмові пакети банан - це більш ефективний рекламний носій в порівнянні з іншими видами поліетиленових кульків. Як правило, вони відрізняються більшою площею, що не мнеться, а це дозволяє ефективніше використовувати їх поверхню в якості рекламної площі. Якісний і красивий поліетиленовий пакет з вирубною ручкою, як правило, використовується багаторазово, що збільшує його рекламну ефективність і позитивно позначається на іміджі компанії.

Поліетиленові пакети банан з ПВТ привабливіші але менш міцні ніж пакети з ПНТ. Часто використовуються для роздачі рекламних матеріалів або речей, що не вимагають високої міцності. Для поліпшення міцності кульків з ПВТ застосовується внутрішнє посилення ручки. Пакети з ПНТ міцніші, тому їх можна робити тоншими, і при цьому не погіршуються їх характеристики.

За рахунок посилення місця навколо прорубані отвори можна домогтися вантажопідйомності пакета до 15 кг, хоча зазвичай такого не потрібно.

Посилення ручок поліетиленового пакета зазвичай здійснюється за допомогою двох методів: гарячої зварювання або холодної склейки. Перший спосіб більш ефективний, проте він трохи псує малюнок плівки в місцях зварювання, залишаючи характерні сліди. Другий спосіб позбавлений цього недоліку, але він менш надійний, так як місця склейки можуть розклеїтись, тому гаряча зварка застосовується частіше.

Де замовити пакети банан с флексодруком

Якщо Ви хочете придбати поліетиленові пакети з логотипом за помірною ціною, одне з найкращих рішень – фірма УкрПак, що виготовляє пакети оптом.

Незважаючи на те, що пакети банан менш місткі, ніж, наприклад, з ручкою типу «петля» (частина обсягу витрачається на ручки), вони користуються підвищеним попитом, так як дуже привабливі, зручні і достатньо надійні, якщо виготовлені на якісному обладнанні, зокрема на виробництві УкрПак . Вони виготовляються з фотодруком, що робить їх відмінним рекламним інструментом або носієм фірмового стилю.

Звертайтесь за докладною інформацію на сайт https://www.ukrpak.com, де ви зможете купити великий обсяг різноманітних пакетів з флексодруком.