Підкоряючись закону ринкової економіки, упаковка товарів є найважливішим питанням, рішення якого, істотно збільшує продаж даної продукції. У 21 столітті упаковка стає все більш значущим фактором для ефективного просування бізнесу. Компанії йдуть на ці витрати, знаючи, що вони окупляться. Уже недостатньо мати просто надійні пакети, треба виділятися з великої кількості конкурентів. Це означає, що більшість компаній визнає необхідність в користуванні фірмовими пакетами, з яскравим індивідуальним друком.

За статистичними даними найпоширеніша торгівельна упаковка - це пакети майка. При цьому фірмові вироби з флексодруком набагато перевершують за своїми якостями інші варіанти кульків.

Що відомо про пакети майка

Ці вироби з поліетилену вважаються найпопулярнішим типом пакувальних пакетів через свою економічність, місткість і високу міцність. Пропонуючи покупцям пакети зі своїм логотипом, магазини забезпечують собі недорогу і надзвичайно ефективну рекламу.

Головна перевага пакетів майка - їх дешевизна. Зазвичай вони виготовляються з поліетилену низького тиску (скорочено ПНТ), мають невелику товщину і важать зовсім мало. При цьому, завдяки міцності ПНТ і особливостям конструкції - фальцам (бічним складкам) - мають велику вантажопідйомність і місткість.

Пакети майка всім відомі, як економічні і практичні пакувальні пакети з бічними ручками, призначені для зручного транспортування будь-яких товарів. Конструкція з бічними фальцевими вставками забезпечує ще й підвищений внутрішній об’єм. Саме тому пакет майка - найбільш поширений вид кульків з ручками.

Друк на пакетах майка

Вартість друку на такому пакеті в одному або двох кольорах також невелика. Замовивши достатній тираж, ви отримуєте пакети з вашим унікальним зображенням практично за ціною серійного пакета (з готовим зображенням). Завдяки цьому пакети типу "майка" - це не тільки відмінна пакувальна тара, а й чудовий рекламний носій. Багато компаній використовують їх для нанесення логотипів та іншої фірмової символіки.

Через особливості виробництва «майок» існують деякі обмеження на максимальний розмір зображення на пакеті. Зображення на пакети майка наносяться методом флексографії. Ця технологія передбачає виготовлення окремих флексоформ для кожного кольору, який наноситься на плівку.

При підготовці макета слід враховувати, що світлі фарби, що застосовуються при флексодруку, мають порівняно невеликий покривну здатність. Тому, наприклад, білий логотип на темному тлі навряд чи буде виглядати виграшно.

Варто також мати на увазі, що поліетилен малої товщини має властивість розтягуватися при друку, що накладає певні обмеження на можливість нанесення барвистих зображень.

Де замовити виробництво пакетів майка

Виробнича дільниця компанії «Примапак» оснащена високотехнологічним обладнанням, що дозволяє проводити видув плівки, флексодрук, точну і якісну зварку поліетилену. Сучасні апарати, використовувані для виробництва пакетів майка, управляються мікропроцесорними блоками, які забезпечують автоматизований захист від обривів і мінімальні експлуатаційні витрати.

Замовити поліетиленові пакети можна прямо на сайті https://primapak.com.ua. Вартість упаковки, за рахунок оптимізації витрат і використання власних можливостей логістики, дозволяє конкурувати на українському ринку на рівні з іншими лідерами в даному виробництві. Пропонуємо розглянути можливості цього сучасного виробництва і його ціноутворення, а також додаткові пропозиції для оптимізації співпраці.