Догляд за собою вже давно не забаганка багатих і вередливих, а щоденний ритуал кожної людини. Спа-центр якнайкраще підходить для цього, адже дозволяє відновити внутрішню рівновагу, покращити стан здоров’я і стати гарнішим. Чому важливо знаходити час і кошти для подібних процедур?

Спа-процедура від салону «Орієнт Спа» як ліки для тіла і душі, яких Ви неодмінно потребуєте!

Масажі, обгортання, маски – все це дозволяє відчути себе краще, помолодшати і відкоригувати недоліки у роботі організму. Погане харчування й екологія, недосипання, перевтома, стреси негативно відображаються на стані шкіри і загальному самопочутті.

У спа-салоні можна повноцінно відпочити, повернути тіло у тонус, а розум у стан ясного спокою. Огорнути себе турботою та вправністю тайських масажистів можна у салоні «Орієнт Спа». До речі, це єдине місце у Тернополі, в якому працюють справжні тайські спеціалісти! Розслабляючий масаж знімає напругу у суглобах і м’язах, знімає втому і головні болі. Неодмінно відчуйте на собі усю розкіш та задоволення від тайських майстрів, які знають усі тонкощі правильного масування і володіють секретними навичками.

Тайський масаж і ароматерапія від «Орієнт Спа» – це окремий світ насолоди! А чи знаєте Ви, як доглядати за своїм здоров’ям самотужки?

Відвідувати спа-салони завжди приємно і корисно, але вдома також варто приділяти увагу своїй красі і здоров’ю. Що рекомендує єдиний у Тернополі салон справжнього тайського масажу:

  1. Очищення та правильне зволоження. Шкіру треба звільняти від косметики та бруду, що вона тримає на собі весь день. Не забувайте її зволожувати, адже в цьому криється секрет тривалої молодості шкіри. У салоні «Орієнт Спа» можна отримати не тільки масаж спини, але й придбати тайську косметику.

  2. Самомасаж долонь та стоп. На цих ділянках розташована велика кількість важливих точок, що впливають на роботу багатьох систем та органів у нашому тілі. Змастіть шкіру стоп і долонь масажною олією та повільними рухами масуйте її, поки олія не вбереться.

  3. Медитуйте. Щоб позбавитися стресів та нервового перенавантаження треба заспокоюватися і віддаватися у полон медитації. Не вдається самотужки? Приходьте в ТРЦ «Подоляни» в салон «Орієнт Спа» – там Вас швидко приведуть до нормального стану.

  4. Використовуйте тільки натуральні засоби у догляді за тілом. Безпечна та якісна косметика здатна перевтілити будь-кого. Тайські засоби відрізняються особливим складом і цілющими властивостями. Придбати їх можна знову ж таки в «Орієнт Спа».

  5. Не нехтуйте сном, відпочинком на свіжому повітрі та правильним харчуванням. Все, що ми «кладемо» всередину організму, потім відображається на шкірі. Знаходьте час на фізичні вправи і якісну їжу, якщо бажаєте бути здоровими і гарними!