Дуже часто жінки нехтують регулярними процедурами, вважаючи косметичний догляд за тілом не таким важливим, як, наприклад, за обличчям. Але це неправильно, кожна з нас має потребу в ретельно підібраних препаратах, які поділяються за типом шкіри.

Процедури по догляду за тілом - це не просто нанесення крему, це дбайлива турбота про свою зовнішність і самопочуття. Недарма саме для тіла ще багато століть тому придумувалися різноманітні ритуали очищення, зволоження, харчування і зміцнення шкіри. Звичайно, молочні ванни Клеопатри залишилися в минулому, але до цього дня справжня жінка обов'язково приділяє час турботі про шкіру тіла. Хочеться застосовувати кращі засоби для тіла, а знайти їх радимо на сайті Fa.

Шкіра тіла (втім, як і обличчя) потребує очищення. Щоденна гігієна видаляє забруднення і ороговілі клітини, відновлює процеси дихання і дозволяє косметиці по догляду краще засвоюватися. Так що не нехтуйте душем, періодично проводите пілінг.

Найкращий час для догляду за тілом - десь за годину до сну. Увечері ритуал догляду найбільш продуктивний, а косметика для тіла чинить максимальний дію.

Найчастіше зниження тонусу викликано нестачею вологи, тому в арсеналі обов'язково повинен бути зволожуючий крем для тіла. Повірте, він творить чудеса, буквально перетворюючи шкіру на очах.

Влітку, незважаючи на пристрасть до засмаги, не забувайте про сонцезахисні засоби і післядогляд. Захист від ультрафіолету і подальше зволоження продовжить молодість шкіри і збереже її від фотостаріння.

При зниженому тонусі і апельсинової кірки проводите обгортання: курс з 10-15 процедур не тільки зміцнює проблемні області, а й позбавляє володарку від нерівностей і зайвих відкладень.

Підбираючи для себе засоби, придивіться до складу препаратів. Найкращим ефектом володіє натуральна косметика для тіла, в неї входять:

- Природні масла: ши, Аргана, мигдалю, соняшника відновлюють мікропошкодження, вирівнюють шкіру і забезпечують її захист.

- Вітаміни А, Е і С підвищують тонус, зміцнюють стінки судин і уповільнюють процеси старіння.

- Гіалуронова кислота і колаген запускають процеси омолодження, запобігають втраті вологи.

- Рослинні екстракти стимулюють обмінні процеси, поліпшують відтік лімфи, вирівнюють нерівності.

- Фруктові кислоти м'яко оновлюють шкіру, підвищують тонус і вирівнюють тон.

Дуже часто жінки нехтують регулярними процедурами, вважаючи косметичний догляд за тілом не таким важливим, як за особою. Але це неправильно, кожна з нас має потребу в ретельно підібраних препаратах, які поділяються за типом шкіри.