Останні десятиліття металопластикові вікна користуються шаленим попитом: їх встановлюють у кафе, дитячих садках і власних домівках. Більшість людей не думає про шкідливі властивості такого виробу, вважаючи, що дерево – це застаріло і дорого. Але разом із тим повертається і набирає обертів забутий тренд – дерев’яні вікна знову актуальні. Чому Ви неодмінно маєте замінити металопластик на дерево, розповість компанія «Терком».

Встановлюючи вікна з дерева, Ви піклуєтеся про безпеку та здоров’я. Лікбез від провідного виробника у галузі будівництва Tercom

Повальна мода на металопластик поступово затихає і це надзвичайно тішить прихильників еко-стилю. Люди починають замислюватися над екологічністю матеріалів і предметів, що їх оточують. Небезпека від металопластику є і вона вже давно доведена, однак, маркетинг намагається усіляко це спростувати. Вікна дерев’яні – це альтернатива. Безпечна, природня та екологічна альтернатива. Головні причини для заміни металопластику на дерево:

  • Циркуляція повітря. Через високу герметичність євро-вікон порушується циркуляція повітря, мікроклімат перестає бути стабільним. Через відсутність нормального потоку повітря і під дією перепаду температур, починає з’являтися конденсат. Це у свою чергу відмінне середовище для утворення плісняви і грибку → захворювання дихальних шляхів. Природній матеріал дерева протилежний цій характеристиці.

  • Нестійкість до перепаду температур. У складі євро-вікон є вінілхлорид, який під дією горіння чи дуже високих температур починає випаровувати отруйні речовини. Порушення репродуктивних систем організму, хронічне безсоння та головні болі це ще квітки, у порівнянні з тим, що може «подарувати» вінілхлорид. Купити вікна з дерева – зберегти себе і родину від жахливого систематичного отруювання.

  • Природня краса, естетика. Понурий металопластик стоїть ледь не в кожній оселі. Звичайно, його можна фарбувати, але як часто Ви зустрічали видозмінені ПВХ-вікна? Дерево має власні відтінки, кольори та орнаменти в залежності від породи масиву. Також з цим матеріалом більше можливостей для оздоблення.

Вікна з натурального дерева від «Терком»: надійний захист будівлі, екологічність та неперевершена естетика для Вас!

 

Ви можете не бути прихильником еко-життя, але думати про безпеку і здоров’я забов’язані! Вікна дерев’яні, ціна на які тішить не менше за якість, можна придбати в компанії Tercom. Екологічність та неймовірна краса виробу, що служитиме не один десяток років, неодмінно потребує Ваша оселя! На tercom.org.ua можна отримати консультацію та замовити вікна з природнього матеріалу.