Хочеться, щоб і красиво виглядали на нозі, і з більшістю речей з гардероба поєднувалися, і щоб зручно було. Йдеться про літні босоніжки, які потрібно правильно вибирати, щоб добитися ідеального балансу краси і зручності.В venezia-online.com.ua жіноче взуття відповідає усім вимогам, крім того тут представлені наймодніші моделі цього сезону.

Босоніжки за розміром - це взуття, яке впору: п'ята не звисає з задника і не прослизає вперед, а пальці не зачіпають асфальт і не стискаються при ходьбі, намагаючись утримати ступню на місці. Щоб правильно вибрати зручні босоніжки, визначиться, куди ви будете їх носити. Для довгих прогулянок оптимальний варіант - пара без каблука або на широкому каблуку не вище 5 см.

Підошва повинна бути гнучкою або амортизуючою, як у тракторних моделях. Такі туфлі можна носити не тільки на прогулянки, але і вибрати як босоніжки на кожен день.

Для роботи краще вибрати зручні босоніжки на підборах. Не обов'язково, щоб каблук був високим. Досить 3-6 см, щоб взуття добре поєднувалася з одягом ділового стилю, забезпечуючи при цьому анатомічно правильне положення стопи. Для офісу зі строгим дрес-кодом вибрати босоніжки з відкритою п'ятою або пальцями не вийде, тому зупиніть вибір на моделях закритого формату. До речі, вибирати босоніжки за розміром простіше, якщо у пари закрита п'ята і носок. Приміряючи, ви будете відчувати, наскільки щільно пальці впираються в носок і облягає чи задник п'яту.

Швидше за все, жінка добре знає, про те, коли і як потрібно правильно вибирати босоніжки, але повторитися буде не зайвим.

Йти на примірку потрібно в післяобідній або вечірній час, коли ступня злегка набрякає. При сидячій або, навпаки, стоячій роботі набряклість може досягати половини розміру. У босоніжках, обраних з урахуванням цього фактору, буде комфортно повертатися додому.

Довжина поштовхової ноги, як правило, більше на 0,3-0,5 розміру. При покупці орієнтуйтеся на ногу меншого розміру - шкіряне взуття добре розтягується. З лаковими босоніжками і взуттям зі штучної шкіри інша справа - віддайте перевагу пару, в якій комфортніше ступні більшої довжини.

При широкої ступні орієнтуйтеся на пари з позначкою «комфортна повнота». Майже всі європейські виробники випускають моделі не тільки різних розмірів, але і з різними параметрами повноти. Купуючи в інтернет-магазині, відштовхуйтесь від знайомих брендів. Згадайте, в босоніжках якої марки вам було зручно і комфортно, уточніть розмір. Беріть ту же, якщо в попередній раз все влаштувало.