У МФО можна оформити швидкий позику на карту онлайн. Це зручна кредитна програма, відмінно підходить громадянам, яким терміново потрібно отримати невелику суму. Такі мікропозики на особистий рахунок в https://creditik.com.ua/ видається цілодобово і повністю через інтернет. Для отримання коштів потрібні паспорт, ІПН і бнковская карта, цього достатньо для надання термінових кредитних послуг.

Швидкі позики на особистий рахунок

Яку карту можна використовувати для отримання позики

Для отримання мікрокредиту підійде практично будь-яка банківська картка, головне, щоб вона була випущена саме українським банком. Переказ коштів можливий тільки на іменні платіжні засоби, тобто на карті повинні відображатися дані людини, що направляє заявку на видачу мікропозик.

Карта банку для отримання кредиту

Завжди є вимога щодо того, яка система обслуговує картку. Все МФО, що працюють в цьому напрямку, видають позики на карти обслуговуються системами Віза і Мастеркард.

Коротко про вимоги до карти:

 • оформлена на заявника;
 • повинна являти собою фактичну;
 • іменна.

Кому доступний швидкий онлайн-позику на банківську карту

МФО встановлюють деякі критерії до позичальників, але вони набагато простіше банківських. По суті, отримати онлайн-мікропозик може будь-яка людина, який відповідає таким параметрам:
 • досяг 18 років;
 • має регулярний дохід;
 • має громадянство України та прописку;
 • має діючий паспорт і ІПН.
Вікові планки в кожної МФО різні, стандартно мікропозики видаються громадянам від 21 до 75 років, в деяких організаціях можна отримати онлайн кредит і до 90 років. Молодим клієнтам потрібно шукати компанії, що кредитують громадян від 18 років, їх на ринку більш ніж достатньо.

Гроші для пенсіонерів

Бажано, щоб доходом заявника була його зарплата за місцем роботи. При цьому не обов'язково, щоб працевлаштування було офіційним: МФО не вимагають довідок. Якщо заявку на позику подає пенсіонер, він може не працювати, його доходом буде вважатися тільки пенсія.
Щоб отримати швидкий позику онлайн на карту миттєво, потрібно заповнити анкету, вказавши дані про свою роботу. Потрібен адреса підприємства, посаду громадянина, його стаж, відомості про середньомісячний дохід.
Отримати гроші реально при негативної кредитної історії. Але швидкі позики на карту онлайн без відмови МФО не видають. Якщо крім поганої історії нарікань до заявника не виявлено, він отримає схвалення, в іншому випадку буде відмова.

Чи можна отримати позику на кредитну карту

Це не виключено. Деякі мікрофінансові організації вказують, що баланс карти обов'язково повинен бути позитивним, в такому випадку на кредитку позику не отримати, шукайте іншу пропозицію.

Кредитная карта ПриватБанка

У більшості МФО отримати позику на кредитну картку можна без проблем. Це така ж карта іменного типу, що володіє номером і реквізитами прив'язаного банківського рахунку. Отримати на неї гроші можна без проблем.

Що врахувати при оформленні позики на кредитку:

 1. Якщо карта в мінусі, сума позики піде на його гасіння, а не лежатиме на картці окремо дебетових рахунком.
 2. Якщо сума позики довше, ніж передбачалося щомісячного платежу, то отримання мікрокредиту можна розцінювати як його внесення.
 3. Якщо карта в мінусі, то за переведення в готівку мікрокредиту доведеться платити. Комісія береться відповідно до тарифів банку.
Мікропозик на карту з кредитним лімітом актуальний, якщо гроші вам потрібні для здійснення безготівкових оплат, так як переведення в готівку рахунки буде коштувати досить дорого. Також таким варіантом можна скористатися, якщо є проблеми з внесенням щомісячного платежу: зарахування позики буде вважатися внесенням черговий плати.

Як відбувається видача позики на карту

Все проходить швидко і повністю віддалено. Клієнт вибирає МФО в мережі і починає заповнювати заявку на позику. У заявці стандартно вказуються такі дані:
 • параметри бажаного позики;
 • метод отримання позики, в даному випадку - "на карту";
 • номер платіжної картки з її лицьової сторони;
 • паспортні дані клієнта;
 • ІПН;
 • інформація про роботу і доходи;
 • відомості про витрати, що діють і закритих кредитах.

Документи для оформлення кредиту

Заповнення анкети забирає не більш 7-10 хвилин, після чого проходить розгляд заявки. Аналіз веде автоматичний скоринг, який вже через 5-20 хвилин може видати результат. Якщо заявка схвалюється, гроші відразу направляються на карту клієнта, зарахування моментальне.

На яку суму можна розраховувати

Оформляючи швидкий позику на картку ПриватБанку онлайн або на картку будь-якого іншого банку, не розраховуйте на отримання великого ліміту. Зазвичай мікрофінансові організації не видають за строковими програмам більше 15000-20000 гривень. Максимальна сума онлайн-позик - 30000 гривень, але на практиці такі ліміти схвалюються рідко.

Терміни кредитування

Гроші видаються на невеликий термін, клієнт сам вибирає дату повернення в рамках 30 днів з дати отримання позики. Гаситься борг не поступово, а одразу. За підсумком оформлення клієнту повідомляють, яку суму він повинен повернути, завдання позичальника - забезпечити цю суму на рахунку. При несвоєчасній виплаті позики МФО застосовує пені.