Ліпосакція жиру за своєю природою відноситься до естетичної хірургії і є досить популярним видом пластичних операцій.

За роки свого існування операції з ліпосакції зазнали ряд змін. Якщо спочатку операція давала можливість позбутися максимум від пари літрів жиру, то зараз за допомогою ліпосакції жиру досить легко можна відкоригувати практично будь-яку частину тіла.

Що ж пропонує сучасна ліпосакція? Зони, які можливо виправити за її допомогою поширюються на стегна, сідниці, також забирається друге підборіддя, ліпосакцію живота в основному проводять для чоловіків. Крім усього іншого здійснюється ліпосакція щік, рук, ніг і грудей.

Крім того, існує ряд винятків, коли лікарями не рекомендується ліпосакція. «Зони табу» поширюються на передню поверхню стегон, передню і задню поверхні гомілки, а також на передпліччя. Ці зони не підлягають ліпосакції жиру в силу неефективності таких операцій, а також ймовірності ускладнень.

Загальні рекомендації до ліпосакції тіла

Існує два типи жирових тканин – це функціональна, яка формує контури вашого тіла і рівномірно розподілена і резервна, яка розташована глибше, практично не реагує на заходи по схудненню і може істотно деформувати фігуру.

Ліпосакція тіла, як пластична хірургія у Львові спрямована на коригування саме резервних жирових відкладень. Такі види ліпосакції, як ліпосакція другого підборіддя або стегон найчастіше допомагають впоратися з недоліками цих областей, що дісталися у спадок.

При підготовці до ліпосакції тіла вам необхідно буде за кілька тижнів до призначеної операції відмовитися від куріння, алкоголю, прийому препаратів, що знижують в'язкість крові, аспірину. При консультації з лікарем з приводу ліпосакції тіла вам необхідно буде надати йому повний список препаратів, які ви приймаєте.

Крім того, ліпосакція тіла не проводиться пацієнтам з рясними жировими відкладеннями. Перед призначенням вам порекомендують самостійно максимально скинути вагу тіла і завершити все можливі процедури по схудненню не менш ніж за 6 місяців до операції.

Крім усього іншого, при підготовці до ліпосакції тіла необхідно придбати спеціальну компресійну білизну, яке допомагає надати правильну форму області, що зазнала операції. Носити його доведеться близько місяця.

Ліпосакція тіла в області живота і стегон вимагає попереднього проведення процедури очищення кишечника.

Загальними протипоказаннями до ліпосакції тіла служать: наявність діабету і проблем зі згортанням крові, онкологічні захворювання, ниркова або печінкова недостатність, вагітність.