Сендвіч-панелі - легкий, сучасний й ефективний матеріал, який дозволяє швидко побудувати будь-який вид будівлі, починаючи від невеликих комерційних об'єктів, закінчуючи великими промисловими та торговими. На сьогоднішній день панелі типу сендвіч є найпопулярнішими серед будівельників і будівельних компаній, їх рекомендують в якості альтернативного матеріалу традиційного будівництва з цегли, дерева. Актуальність і позитивні відгуки матеріал заслужив завдяки своїм перевагам. Компанія "Здоровий клімат" підготувала оглядову статтю про ключові переваги сендвіч-панелей.

Основні переваги сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі можуть використовуватися в якості стінового та покрівельного матеріалу. Технологія будівництва передбачає наявність каркаса, до якого кріпляться панелі. Каркас може виготовлятися з дерева або металу, його вибір безпосередньо залежить від призначення будівлі. Також від матеріалу каркаса залежить і ціна будівництва, матеріалів та терміни "збірки" об'єкта.

Незалежно від виду каркаса і типу будівлі, сендвіч-панелі дарують переваги:

  • Висока енергоефективність

Сендвіч-панелі складаються з двох листів металу або гіпсокартону, між якими закладено шар утеплювача (мінеральна вата або пінопласт). За рахунок цього панелі добре утримують температуру: тепло взимку, коли приміщення опалюється, та прохолоду влітку, коли працює система кондиціонування. Завдяки цьому матеріал дарує чудову енергоефективність і дозволяє економити на обігріві або охолодженні приміщення.

  • Доступна вартість матеріалу

Сендвіч-панелі - одні з найдешевших видів будівельного матеріалу. За ціною вони в кілька разів дешевше цегли, дерева та навіть газобетону, який вважається найдешевшим матеріалом для традиційного будівництва.

  • Висока швидкість монтажу

Сендвічі виготовляються на заводі за необхідними розмірами (або стандартним) і доставляються на будівельний майданчик. Аналогічним чином доставляється каркас, який на майданчику лише збирається в конструкцію. В результаті більшу частину часу займає затока фундаменту. Збірка самої несучої конструкції триває всього кілька місяців. Це дозволяє професійним компаніям у Львові та Україні виконувати монтаж сендвіч-панелей за 3 місяці, здавши об'єкт в експлуатацію.

  • Різноманітність моделей

Плити виробляються в широкому колірному діапазоні, що дозволяє вибирати абсолютно будь-який зовнішній вид об'єкта в залежності від особистих уподобань, місцевості його розташування та призначення.

Завдяки ключовим перевагам сендвіч-панелей та їх характеристикам вони стали найпопулярнішим сучасним будівельним матеріалом, за допомогою якого вдається швидко звести будівлю, отримавши вигоди на кожному етапі будівництва та експлуатації.