Світильники завжди були особливою частиною будь-якого інтерʼєру, особливо якщо мова йде про верхнє освітлення. Одними з найпопулярніших та найулюбленіших варіанів освітлювальних приладів є світильники підвісні. Ці оригінальні вироби не лише виконують свою основну функцію — забезбечують приміщення необхідним рівнем світла, а й чудово декорують інтерʼєр.

Багато сучасних виробників пронують різноманітні моделі на підвісах, тому купити підвісні світильники нескладно. Справа в тому, що в залежності від площі приміщення можна легко разрахувати необхідну кількість світильників.

Особливості вибору

Асортимент цих освітлювальних приладів дуже великий, тому обираючи потрібну модель слід загострити увагу на декількох важливих моментах:

  • стиль світильника повинен співпадати зі стильових оформленням кімнати, у якій він буде розміщений,
  • розміри підвісу повинні співвідноситися з площею приміщення,
  • потужності та сили світлового потоку світильника повинно бути достатньо для забезпечення необхідно рівня освітлення.

Останнім часом найбільшим попитом користуються лаконічні підвісні світильники у мініналістичному стилі. Вони чудово виглядають у сучасних інтерʼєрах. Моделі простих геометричних форм класичних чорних та білих кольорів чи незвичних кольорових поєднаннь стануть чудовим доповненням інтерʼєру будь-якої кімнати.

Якщо необхідно підібрати освітлювальний прилад для приміщення, оформленного у класичному стилі, краще звернути увагу на люстри.

Обираючі підвіси слід враховувати у якому саме приміщенні вони будуть розташовані. Якщо справа йде про вітальню, спальню чи коридор — можна сміливо обирати різні варінти з будь-якого матеріалу. Якщо ж необхідний освітлювальний прилад для кухні чи ванної кімнати, варто віддати перевагу спеціалізованим моделям, які відрізняються підвищенним рівнем захисту від вологи. Окрім того, для кухні чудово підійдуть світильники с лаконічними плафонами с пластику, адже вони дуже легко миються і надовго зберігають гарний зовнішній вигляд.

При виробництві підвісів сучасні виробники використовують різні матеріали — як натуральні, так і інноваційні штучні полімери, це дозволяє кожному без особливих зусиль обрати модель, яка стане справжньою прикрасою інтерʼєру. Купити її вигідно та просто можна у спеціалізованому інтернет-магазині світла. Великий вибір та сучасні способи доставки дозволяють насолоджуватися якісною продукцією у будь-якому куточку України.