Всі види споживання електроенергії, а отже і проекти на електропостачання, поділяються на промислові, житлові та офісні. Для енергетиків дуже важливо забезпечувати електроенергією промислові підприємства, заводи, фабрики, ферми і т.д. Зовсім інакше, але не менш важливо, постачати енергію житловим будинкам, офісним і торговим центрам, інститутам, школам, садкам. «Енерджі Груп» допоможе підготувати проектування електричної мережі для об’єктів як для першого, так і для другого варіанту.

Так чи інакше, електропостачання, поряд з іншими видами енергопостачання, є найважливішою галуззю країни, що вимагає проектування електропостачання підприємств посилання.

Експлуатація енергоносіїв вимагає участі професіоналів своєї справи. Компанія «Енерджі груп» впорається з будь-якою складністю проектування електропостачання та в короткі терміни надасть результат роботи.

Основа всього - проект електропостачання. Для того, щоб почати проектувати, важливо отримати відповідь на наступні питання:

  • скільки знадобиться потужностей електроенергії?
  • хто її буде поставляти, звідки і куди?

Для цього споживач-замовник повинен отримати у постачальника електроенергії технічні умови (ТУ) на підключення об'єкта до системи електропостачання, а також всі технічні параметри для проекту на електропостачання та інших експлуатаційних об'єктів.

Проектування електропостачання промислових підприємств

Кожен проект електропостачання великого заводу, підприємства або виробничого цеху вимагає детального опрацювання. Під час проектування виділяють слідуючі етапи:

  1. Замовник розробляє і погоджує завдання на проектування з урахуванням вже отриманих ТУ.
  2. Ретельний збір потрібних початкових технічних даних і характеристик.
  3. Промислове проектування електропостачання. Ретельно опрацьовуються всі схеми проекту на їх відповідність ТУ.
  4. Узгодження проекту і всієї дозвільної документації у відповідних службах і органах.

Готовий проект відкриває двері для його реалізації. При цьому авторський нагляд проектувальників-фахівців просто необхідний. Компанія «Energy group» має величезний досвід проектування і реалізації електропостачання промислових об'єктів будь-якої складності, а фахівці фірми завжди готові взяти на себе усі можливі труднощі під час проектування електропостачання промислового підприємства посилання.

Проект електропостачання будинку

У цивільному будівництві проект електропостачання будинку, школи, офісу, магазину регулюється БНіПом, а також іншими спеціальними нормативними актами. Особлива увага приділяється прокладці силових кабельних або повітряних ліній до об'єкта, а також до обладнання трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів в мікрорайоні забудови. Адже головним в системі експлуатації електрообладнання в житловому районі є безпека його мешканців. Компанія «Енерджі груп» візьме на себе всю складність розробки проекту електропостачання житлового будинку, його реалізації і здачі «під ключ».