При виборі квартири в новобудовах важливим критерієм є репутація і досвід будівельної компанії в конкретному регіоні. «Сузір'я» спеціалізується на будівництві нерухомості середнього та елітного класу в Чернівцях. За роки роботи компанія ввела в експлуатацію масу будинків в різних районах міста, а деякі об'єкти тільки запущені в будівництво. Про позитивну репутацію свідчить маса відповідних відгуків від покупців нерухомості в будинках будівельної компанії. За роки функціонування компании цих відгуків нараховується велика кількість.

Особливості елітних новобудов

У портфоліо компанії, поряд з об'єктами «бізнес-класу», представлені квартири в елітних районах преміального рівня. Такі об'єкти відрізняє не тільки більш презентабельний зовнішній вигляд, а й маса інших нюансів: планування, облаштування прибудинкової території, інфраструктура, висота стель в квартирах, більш якісні будівельні матеріали і продумане обслуговування будинку в цілому. Так, преміальне житло в Чернівцях виконується з підключенням до індивідуальної підстанції енергопостачання, облаштовується аварійними електрогенераторами, а також незалежними резервуарами для постачання мешканців питною водою на випадок аварійного відключення централізованої системи водопостачання.

Будівельна компанія пропонує вигідні умови на придбання квартири безпосередньо від забудовника, а також різні варіанти оплати, в тому числі безпроцентну розстрочку. Можлива купівля нерухомості з вигідною знижкою на об'єктах, будівництво яких тільки запущено в роботу. В останньому випадку покупець виступає в якості інвестора будівництва з поетапним, плановим внесенням оплати придбаної квартири на рахунок компанії.

Повноцінний цикл будівництва

Компанія «Сузір'я» пропонує в місті Чернівці нерухомість найвищої якості в різних цінових діапазонах. Завдяки цьому родина з різніми финансовими можливостями зможе придбати собі нове житло. Це досягається за рахунок впровадження системи повноцінного циклу проектування без залучення підрядників і субпідрядників. При цьому, кожен покупець квартир в зданих будинках компанії вже отримав свідоцтво про право власності на нерухомість. Якщо даний документ не одержано, то об'єкт просто знаходиться на стадії будівництва, а свідоцтво про право власності буде отримано покупцем після запланованої здачі будинку в експлуатацію.