Організація фуршетів - досить непросте заняття через специфіку таких заходів. На фуршеті, на відміну від банкету, люди не сидять як зазвичай за столами, а вільно переміщаються по всьому залу. Фуршет зазвичай організовують для ділового спілкування, або коли мало часу і місця для проведення більш масштабних заходів. Потрібен фуршетний стіл на замовлення для корпоративного заходу, радимо звернутися до львівської компанії «Білка».

На фуршеті подають своєрідні блюда, в основному це холодні закуски: канапе і бутерброди, холодець, ікра, маслини, овочі і фрукти. Фуршетний стіл із солодкими ласощами називають кенді-барами. Гості самі вибирають, що хочуть спробувати. Напої найчастіше розливають офіціанти, які стоять біля кожного зі столів. Зазвичай фуршет триває недовго, найчастіше буквально пару годин.

Організація фуршету, так само як і його проведення, має свої правила, недотримання яких може призвести до конфузів. Саме тому така справа слід довіряти тим, хто має великий досвід в організації подібних заходів. Найдоцільніше буде звернутися до нашої компанії, яка давно і успішно допомагає організовувати різні урочистості та свята, в тому числі і фуршети.

Виїзний фуршет замовляється як окремий захід, але в основному фуршет йде як додаток до банкету наприклад на весілля або корпоративний захід, тому дуже важливо правильно скласти меню фуршету і точно розрахувати час.

Організація виїзного фуршету, має на увазі кілька фуршетних ліній, які розділені на станції з холодними, гарячими закусками, також алкогольними та безалкогольними напоями. Зазвичай, в залі поруч з фуршетной лінією ще розташовуються коктейльні столики для повної зручності гостей.

Професіонали «Білка» повністю організують все необхідне для проведення фуршету, починаючи від оформлення столів і залу, вибору страв і напоїв і закінчуючи зустріччю і проводами гостей. Офіціантів, які знають, як треба обслуговувати гостей на фуршеті, і адміністратор, який буде займатися всіма питаннями. Так як тут мають великий досвід, організація фуршетів будь-якої складності не представляє для нас ніяких проблем. Ви можете бути впевнені, що все пройде на вищому рівні, гладко і так, як повинно бути. Всі правила, які повинні бути дотримані при проведенні фуршету, буде виконано в точності, і ваш фуршет допоможе вам досягти тих цілей, заради яких ви організували його.