Приємне проведення часу в спекотні дні, засмага під пекучим сонцем і позитив яскравих літніх подій поступово змінюється кружляючим пожовклим листям, похмурим хлюпанням гумових чобіт по калюжах і похмурими обличчями більшості перехожих. Ось і настала осінь! Однак, не тільки сірість, похмурість і холод приходять в цю пору року. Можливість оновити гардероб, підкреслити елегантність і задовольнити власні смакові переваги - ось що з'являється восени у багатьох модниць. Особливо гостро ці моменти стосуються вибору верхнього одягу і, конкретно, пальто. Даний верхній одяг виглядає елегантно, вишукано, у той же час добре зігріває прохолодними осінніми днями. Якщо цікавлять трендові жіночі пальто, оптом їх можна придбати інтернет-каталозі emass.com.ua.

Нюанси вибору пальто і догляд за ним - спробуємо розглянути основні пункти, що зачіпають даний предмет гардероба. Крім зазначеного, належить з'ясувати, чи варто їхати за модними новинками в європейські fashion-столиці? Можливо, вітчизняні виробники пальто зможуть задовольнити найсміливіші і незвичайні бажання і переваги наших дам.

При виборі пальто слід звертати увагу на натупні нюанси.

Особливості фігури і силуети представлених моделей пальто: для струнких і високих дам підійдуть практично будь-які види пальто (як по довжині, так і по фасону); однак ідеальним варіантом стане подовжене пальто з паском в області талії. На повних, невисоких дамах добре виглядатимуть цільноскроєні, трапецієподібні, однобортні пальто, довжина яких повинна бути нижче коліна.

Тканина (залежить від сезону) і її якість (натуральність, міцність, довговічність): перевіркою може служити стиснення матеріалу протягом 20 секунд - дорога тканина не буде виглядати «жованою».

Колір: навіть взимку можуть бути цілком актуальні яскраві колірні рішення. Крій: бездоганність відкривається при візуальному огляді вироби. Шви повинні бути заховані під підкладкою, нитка повинна бути тонкою, рукава повинні бути підігнуті на 2 і більше см, низ пальто повинен бути підігнутий на 3 і більше см.

У питанні догляду за пальто відповідь очевидна: краще хімчистки нічого немає! І на цьому пункті вже точно не варто економити. Тим більше робити це доводиться лише кілька разів на рік. Ознайомившись з вибором пальто на emass.com.ua представленим українським виробником, можна сміливо стверджувати, що в Італію чи Францію за покупками їхати зовсім необов'язково.