Встановлення надувного басейну для дачі – самий простий та економічно доступний спосіб порадувати дітей в спекотний день. Якщо розміри надувного басейну дозволяють, охолодитися в ньому можуть і дорослі. В даний час вибір моделей, представлений магазином Акваполіс, просто величезний. Це і найпростіші конструкції, і справжні міні-аквапарки з надувними басейнами та з навісами.

НАДУВНІ БАСЕЙНИ: ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

Цей варіант басейну найдешевший, через вартість матеріалу, а також найпростіший в установці, адже для його встановлення потрібно лише вирівняти ділянку землі (прибрати камінчики, сухі коріння і вирівняти поверхню), надути басейн за допомогою насоса та заповнити водою. Надувні басейни, являють собою системи, виконані із ПВХ (Полівінілхлориду).

Вони зберігають свою форму за рахунок накачаних повітрям бортів та набраної води. Переваги встановлення надувних басейнів на дачі своїми руками полягають в тому, що їх можна вільно переміщати по ділянці, встановлюючи в будь-якому зручному місці. Вони мають компактну форму, що істотно полегшує їх зберігання та транспортування.

Головний недолік надувних басейнів — проблема зливу води, оскільки доводиться відразу утилізувати кілька кубометрів рідини, а таке допустимо не на кожній ділянці. До того ж насос-фільтр зі змінним картриджем, який йде в комплекті з басейном, не завжди справляється з очищенням води належним чином, тому доводиться купувати ще один насос з піщаним фільтром, а потім міняти його на новий. Матеріал виготовлення надувного басейну визначає невеликий термін його служби — 1-3 сезони. Адже виконані з полімеру стінки легко пошкоджуються гострими предметами та піддаються руйнівній дії ультрафіолетового випромінювання. Тим більше надувний басейн не призначений для купання домашніх тварин (кішок чи собак), чиї кігті легко порвуть плівку обшивки.

Перед тим як вибрати надувний басейн для дачі, враховуйте, що вода всередині чаші дуже швидко псується, тому потрібен особливий догляд. І все ж вона в такому басейні безпечніша, ніж у природних водоймах, якщо, звичайно, басейн регулярно очищується.

Якщо будівництво капітального басейну поки неможливо, або затягується на тривалий термін, можна використовувати у якості тимчасового варіанту надувний басейн. При виборі цього пристрою слід звертати увагу на кілька важливих факторів: раціональний підхід до розміру (оптимальне співвідношення об'єму, глибини та форми для експлуатації людьми різних вікових груп, а також для зручності обслуговування), матеріал виготовлення, фірма-виробник, склад комплектуючих та особливості конструкції.