Збираєтесь відсвяткувати ювілей, фуршет, банкет, весілля, барбекю, невелику вечірку, або навіть корпоративне святкування. Не знаєте як все продумати, організувати на високому рівні, або просто не вистачає часу. Ви можете замовити тут, компанія-лідер в обслуговуванні, пов’язаного з наданням послуг на різних віддалених точках, яка включає багато різних видів обслуговування й організуванням харчування робітників різних компаній, або приватних осіб. Організація може проходити у приміщеннях і на виїзних компаніях.

Основоположником впровадження таких послуг були США, на початку двадцятого століття. Під час масштабних будівництв різних споруд, для організації забезпечення харчуванням великої кількості робочих. Цю ідею підхопили керівники великих приватних підприємств для забезпечення співробітників промислових організацій і офісів. Таким чином влаштовувалась ефективніша організація робочого дня.

Замовивши кейтеринг ви отримуєте не тільки приготовлені страви і їх доставку, а й обслуговчий персонал, оформлення столу, сервірування, проведення розливу і подачі напоїв гостям і тому подібне.

Існують декілька видів кейтерингу, ви можете обрати те, що найбільше задовольняє ваші Потереби та підходить вам найбільше.

До видів послуг відносяться:

• Готування страв в приміщенні.

• Приготування за межами приміщень.

• Контракт на доставку (наприклад привезення страв в приміщення).

• Соціальний кейтеринг.

• VIP-послуги.

• Виїзний бар (напої та коктейлі).

• Дотримання вимог райдеру артистів (концертний).

• Та інші.

Замовлення кейтерингу стане ідеальним вирішенням питання з організацією вашого святкування. Ми володіємо близько 10 тисячами одиниць обладнання. Звернувшись до нас ви отримуєте індивідуальну консультацію, де будуть вирішені всі питання з організаційних моментів. Наша фірма провела понад п'ять тисяч успішних проектів. Проводиться підбір меню, яке буде найдоцільніше для вашого заходу, оформлення залу та сервірування столів. В наявності 2000 блюд на різний смак. Ми гарантуємо вам безперечне обслуговування персоналу, який володіє високими навичками придбаними за роки досвіду, адже наша фірма працює з 2007 року. Всі організаційні моменти будуть виконані за потребою замовника. Наша згуртована команда втілить в життя всі ваші ідеї і мрії.